Tylko w Sephora

Jedna wspólna strategia, która nas łączy to:

Być najbardziej podziwianą i prestiżową firmą w świecie urody!

Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach na całym świecie i nasza koncepcja może się dostosować pomyślnie do określonych potrzeb lokalnych klientów, o czym świadczy nasz dynamiczny rozwój.

Chcemy powiedzieć, że jesteśmy firmą jedyną w swoim rodzaju, ze względu na unikalną ofertę produktów, niezapomniane doświadczenia zakupowe oraz dzięki zespołom wyjątkowych ludzi, którzy stanowią jedną społeczność.

Co czyni Społeczność Sephora wyjątkową:

• dbałość o szczegóły, troskliwość, hojność, otwartość ;
• pasjonaci piękna, dbający o niezapomniane wrażenia klienta;

Nasze modele biznesowe i zarządzania są zainspirowane kobiecymi wartościami. Nic, więc dziwnego, że w Sephora „troska i dbanie” odgrywają bardzo ważną rolę zarówno  w relacjach z klientem, jak i w naszej społeczności.

DNA wyraża tożsamość i osobowość marki:


ZASKAKUJĄCY ASORTYMENT: Sephora to najszersza oferta beauty na świecie. To idealny mix marek selektywnych i na wyłączność, który dopełnia marka własna Made in Sephora. Sephora ciągle wyszukuje nowe marki i produkty, tak by zaskoczyć i zachwycić swych klientów. Znamy trendy i odzwierciedlamy je w naszej ofercie. 

 

WOLNOŚĆ EKSPERYMENTOWANIA: Sephora to wolność testowania, próbowania, eksperymentowania. To miejsce odkrywania piękna poprzez eksperymentowanie.  Sephora daje swym klientom wolność, by odkrywali piękno tam gdzie chcą, kiedy chcą i w sposób w jakim im najbardziej odpowiada.

 

NIEPOKORNY DUCH: Sephora zaskakuje śmiałością i innowacyjnością. Dominique Mandonnaud, założyciel Sephora, zaszokował branżę kosmetyczną innowacyjnym konceptem Sephora,  w którym połączył w sposób unikatowy luksus, wolność eksperymentowania i eksperckość niezależną od marki. Sephora  zrewolucjonizowała tradycyjną kategorię beauty. 

 

NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ: Sephora to miejsce, gdzie nauka łączy się z zabawą. Nasi klienci odkrywają świat piękna, poznają w naszych perfumeriach i online różne produkty, trendy i rozwiązania kosmetyczne oraz uczą się, jak je wykorzystać dla siebie. Sephora zachęca swych klientów, by podkreślali osobowość. Sephora to świetne miejsce do pracy i zabawy, rozwoju i przekraczania granic wyobraźni.

 

Społeczność składająca się z pasjonatów piękna dbających o niezapomniane wrażenia klienta.

Nasi pracownicy zapewniają naszym klientom unikalne doznania zakupowe. To właśnie dlatego, że charakteryzuje nas wyjątkowe  podejście do klienta, wzmacniane przez szkolenia i programy rozwojowe. Nasza eksperckość wynika z unikalnych zachowań i umiejętności.

Zespół Trenerów wewnętrznych Sephora dostarcza szkoleń na najwyższym poziomie, które wprowadzają w tajniki standardów obsługi klienta i styl zarządzania charakterystyczny dla Sephora.

http://www.wearesephora.pl/Witamy/Powitanie.sls
/Witamy/Powitanie
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetHomePl.sls
/Witamy/GetHomePl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetPagesPl.sls
/Witamy/GetPagesPl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/Strona.sls
/Witamy/Strona
http://www.wearesephora.pl/Witamy/JoinTheCommunity.sls
/Witamy/JoinTheCommunity
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetCommunity.sls
/Witamy/GetCommunity
Join the Community
Powitanie