Konsultanci

Jeżeli jesteś konsultantem, witasz klientów ze szczerym uśmiechem, oferując im jednocześnie przyjacielską i indywidualną poradę. Naszą specjalnością jest sprawianie, by klient czuł się wyjątkowy. By odnieść sukces, pielęgnuj w sobie pozytywne nastawienie do świata, kompetencje i zdolność do nawiązywania kontaktów.

Jesteś zaangażowany i każdy nowy produkt postrzegasz jako biznesową szansę oraz potencjalne źródło satysfkacji klienta.

Bycie konsultanetm to pęd, ale i dobra zabawa - cieszysz się kreatywnością i pracą w zespole. Każdego dnia pokazujesz na co cię stać.

Kierownik Perfumerii

Lubisz być odpowiedzialny za monitorowanie sprzedaży, a twoje zacięcie do współzawodnictwa korzystnie wpływa na zyski.

Masz na oku wszystkie detale: od handlu po jakość, ale jednocześnie nie tracisz z pola widzenia najważniejszego celu: by usatysfakcjonować klienta. Wymagasz wiele od swoich zespołów, ale jesteś sprawiedliwy i umiesz docenić ciężką pracę.

Specjalista

Jesteś odpowiedzialny za sprzedaż w swojej sekcji. To twoja szansa, by wywrzeć wrażenie. Łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś dobrym trenerem, a do tego potrafisz zmobilizować i zmotywować swój zespół Konsultantów każdego dnia.

Wiesz wszystko o produktach, na bieżąco śledzisz kosmetyczne nowinki. Chętnie dzielisz się tymi informacjami, bo doskonale wiesz, że dobrze poinformowani pracownicy nawiązują lepszą współpracę z klientem.

Jako osoba dobrze zorganizowana, z silnymi cechami przywódczymi, potrafisz radzić sobie ze wszystkim : od przyjęć towarów po koordynację pracy zespołu.

Kierownik Obszaru

Masz obsesję na punkcie satysfakcji klienta. Szukasz okazji, by wpłynąć pozytywnie na jego wrażenia w każdym momencie zakupów. Masz logiczne i bardzo zorganizowane podejście, dzięki czemu jesteś nieocenioną pomocą dla Kierownika Regionu. Duży wpływ mają na to twoje zdolności komunikacyjne, oraz zdolność pozyskiwania najświeższych danych rynkowych.

Masz niesamowity zmysł handlowy i oko do detali - w jednej chwili potrafisz ocenić czego potrzeba, by zwiększyć sprzedaż.

Jesteś jednostką ambitną i dynamiczną i na tyle śmiałą, by wprowadzać w życie plany ciągłego rozwoju.

Stanowisko to nie występuje w polskiej strukturze.

Menadżer Regionalny

Jesteś jednostką najbardziej odpowiedzialną, ale to uwielbiasz! Poświęcasz się zwiększeniu obrotów firmy na szczeblu regionalnym. Pośredniczysz między siedzibą i perfumeriami, stąd też wysoko ceniona jest twoja zdolność do łatwego porozumiewania się i wyrażania myśli. Pomagasz perfumeriom zrozumieć i wcielić w życię politykę handlową firmy, co w praktyce oznacza wszystko od jakości usług w stosunku do klienta po handel i przeprowadzanie inwentaryzacji. Jesteś praktyczny, elastyczny i pełen energii. Cały oddajesz się budowaniu swoich zespołów i zarządzaniu nimi.

Rekrutacja i szkolenia, wychwytywanie potencjalnych talentów w zarządzaniu i odpowiednie kierowanie nimi wymagają dużych zdolności interpersonalnych, które niewątpliwie posiadasz.
/

- w perfumerii

http://www.wearesephora.pl/Witamy/Powitanie.sls
/Witamy/Powitanie
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetHomePl.sls
/Witamy/GetHomePl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetPagesPl.sls
/Witamy/GetPagesPl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/Strona.sls
/Witamy/Strona
http://www.wearesephora.pl/Witamy/JoinTheCommunity.sls
/Witamy/JoinTheCommunity
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetCommunity.sls
/Witamy/GetCommunity
Join the Community
Powitanie