Dział Marketingu

Pracownikami Sephora kieruje pragnienie, by zadowolić klientów. Jest tak z pewnością w przypadku Działu Marketingu. Cztery zespoły - Customer Relationship Management, Reklama i Komunikacja, Marketing Operacyjny i PR - nadzorują nasz kontakt z klientem.

To tu definiuje się strategia relacji z Klientem Sephora, a nasz kreatywny przekaz staje się spójny na przestrzeni krajów i kanałów medialnych.

To tu pracują oryginalne i komunikatywne jednostki, które uwielbiają prace z bardzo różnymi tematami w tej dziedzinie: Promocją, Komunikacją, PR-em, Marketingiem bezpośrednim, Data Intelligence, Obsługa Klienta, eventami.

E-sklep

Ten dział zajmuje się handlem internetowym Sephora. Zespól E-sklepu pracuje nad wzrostem produkcji i rozwojem handlu poprzez strony internetowe. Ostatnimi czasy www.sephora.com jest naszą najlepiej sprzedającą perfumerią!

Jeżeli masz zdolności informatyczne i ciekawe pomysły jak zachęcić klientów, możesz się odnaleźć w którymś z zadań w tym dziale.

Marka Sephora

Marka Sephory "Made in Sephora", jest śmiała, kreatywna i oryginalna. Proponuje wyśmienite produkty do pielęgnacji urody w przystępnych cenach.

Jeżeli rozumiesz i wyznajesz bliskie nam wartości - piękno, zabawę i energię, odwagę i innowacyjność, wolność wyboru i element zaskoczenia - pomóż nam w dalszym podbijaniu rynku.

"Made in Sephora" ceni kreatywną pracę we wszystkich dziedzinach: Rozwój i Projektowanie, Product Marketing, Standardy Jakości i Regulacji, Marketing Operacyjny i Logistyka.

Dział IT

Zadanie Działu IT polega na upewnieniu się, czy systemy IT Sephora są sprawne, rzetelne i zaadaptowane do naszych potrzeb. Wiedza, praktyka i orientacja na cel są tu bardzo potrzebne: czy to w szkoleniu użytkowników, czy zakładaniu systemów dla nowych krajów.

To dlatego właśnie zbieramy informacje o naszych klientach - by sprostać ich oczekiwaniom oraz by się doskonalić. Zespoły IT pracują nad systemami i sieciami, wspomagają prace perfumerii w podzespole Store Support, bądź pracują nad nowymi aplikacjami i projektami.

Dział Finansów

Silne zarządzanie finansami jest wyzwaniem. Podejmowanie odpowiedzialności za zarządzanie ryzykiem, monitorowanie rezultatów, przestrzeganie zasad - wszystko to jest częścią rozwoju firmy we Francji, ale również na całym świecie.

Twoja wiedza w tej dziedzinie będzie mile widziana - dzięki temu będziemy mogli się rozwijać w każdym znaczeniu tego słowa.

Dział HR

Kiedy materiałem twojej pracy jest człowiek, potrzebujesz dużych nakładów energii, empatii i przyjacielskiego podejścia.

Dział HR przewiduje nasze potrzeby w kwestii zatrudnienia, wspiera międzynarodowy rozwój, służy talentem rekrutacyjnym i zapewnia rozwój lojalnościowy w obrębie marki Sephora. Promuje również ekscytujący system zarządzania karierą, dzięki któremu rozwija się indywidualny potencjał jednostki.

W Dziale HR ważne jest elastyczne podejście pełne empatii - pomaga we wdrażaniu polityki HR Sephora na całym świecie, zapewniając przy tym przyjazne miejsce pracy niezależnie od kraju.

Dział Inwestycji

Pracownicy tego działu inicjują odkrywanie i negocjowanie warunków nowych lokalizacji pod perfumerie Sephora na całym świecie.

Następnie, całą energię i doświadczenie wkładają w projektowanie, budowę, urządzanie, bądź odnawianie perfumerii.

Logistyka

Zespól nadzorujący sieć dostaw ma oko na detale i ambicje, by ulepszać i unowocześniać, to co jest potrzebne, by bezproblemowo prowadzić przepływ dostaw, produktów i informacji pomiędzy dostawcami i perfumeriami.

Pracownicy tego działu nieustannie walczą o doskonałość we wszystkich obszarach, od zarządzania przepływem informacji w firmie po planowanie relacji między dostawcami oraz zarządzanie magazynami i transportem.
/

- siedziba

http://www.wearesephora.pl/Witamy/Powitanie.sls
/Witamy/Powitanie
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetHomePl.sls
/Witamy/GetHomePl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetPagesPl.sls
/Witamy/GetPagesPl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/Strona.sls
/Witamy/Strona
http://www.wearesephora.pl/Witamy/JoinTheCommunity.sls
/Witamy/JoinTheCommunity
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetCommunity.sls
/Witamy/GetCommunity
Join the Community
Powitanie