Dział HR

Kiedy materiałem twojej pracy jest człowiek, potrzebujesz dużych nakładów energii, empatii i przyjacielskiego podejścia.

Dział HR przewiduje nasze potrzeby w kwestii zatrudnienia, wspiera międzynarodowy rozwój, służy talentem rekrutacyjnym i zapewnia rozwój lojalnościowy w obrębie marki Sephora. Promuje również ekscytujący system zarządzania karierą, dzięki któremu rozwija się indywidualny potencjał jednostki.

W Dziale HR ważne jest elastyczne podejście pełne empatii - pomaga we wdrażaniu polityki HR Sephora na całym świecie, zapewniając przy tym przyjazne miejsce pracy niezależnie od kraju.

Dział Finansów

Silne zarządzanie finansami jest wyzwaniem. Podejmowanie odpowiedzialności za zarządzanie ryzykiem, monitorowanie rezultatów, przestrzeganie zasad - wszystko to jest częścią rozwoju firmy we Francji, ale również na całym świecie.

Twoja wiedza w tej dziedzinie będzie mile widziana - dzięki temu będziemy mogli się rozwijać w każdym znaczeniu tego słowa.

Marka Sephora

Marka Sephory "Made in Sephora", jest śmiała, kreatywna i oryginalna. Proponuje wyśmienite produkty do pielęgnacji urody w przystępnych cenach.

Jeżeli rozumiesz i wyznajesz bliskie nam wartości - piękno, zabawę i energię, odwagę i innowacyjność, wolność wyboru i element zaskoczenia - pomóż nam w dalszym podbijaniu rynku.

"Made in Sephora" ceni kreatywną pracę we wszystkich dziedzinach: Rozwój i Projektowanie, Product Marketing, Standardy Jakości i Regulacji, Marketing Operacyjny i Logistyka.

Dział IT

Zadanie Działu IT polega na upewnieniu się, czy systemy IT Sephora są sprawne, rzetelne i zaadaptowane do naszych potrzeb. Wiedza, praktyka i orientacja na cel są tu bardzo potrzebne: czy to w szkoleniu użytkowników, czy zakładaniu systemów dla nowych krajów.

To dlatego właśnie zbieramy informacje o naszych klientach - by sprostać ich oczekiwaniom oraz by się doskonalić. Zespoły IT pracują nad systemami i sieciami, wspomagają prace perfumerii w podzespole Store Support, bądź pracują nad nowymi aplikacjami i projektami.

E-sklep

Ten dział zajmuje się handlem internetowym Sephora. Zespól E-sklepu pracuje nad wzrostem produkcji i rozwojem handlu poprzez strony internetowe. Ostatnimi czasy www.sephora.com jest naszą najlepiej sprzedającą perfumerią!

Jeżeli masz zdolności informatyczne i ciekawe pomysły jak zachęcić klientów, możesz się odnaleźć w którymś z zadań w tym dziale.

Dział Marketingu

Pracownikami Sephora kieruje pragnienie, by zadowolić klientów. Jest tak z pewnością w przypadku Działu Marketingu. Cztery zespoły - Customer Relationship Management, Reklama i Komunikacja, Marketing Operacyjny i PR - nadzorują nasz kontakt z klientem.

To tu definiuje się strategia relacji z Klientem Sephora, a nasz kreatywny przekaz staje się spójny na przestrzeni krajów i kanałów medialnych.

To tu pracują oryginalne i komunikatywne jednostki, które uwielbiają prace z bardzo różnymi tematami w tej dziedzinie: Promocją, Komunikacją, PR-em, Marketingiem bezpośrednim, Data Intelligence, Obsługa Klienta, eventami.

Dział Inwestycji

Pracownicy tego działu inicjują odkrywanie i negocjowanie warunków nowych lokalizacji pod perfumerie Sephora na całym świecie.

Następnie, całą energię i doświadczenie wkładają w projektowanie, budowę, urządzanie, bądź odnawianie perfumerii.

Logistyka

Zespól nadzorujący sieć dostaw ma oko na detale i ambicje, by ulepszać i unowocześniać, to co jest potrzebne, by bezproblemowo prowadzić przepływ dostaw, produktów i informacji pomiędzy dostawcami i perfumeriami.

Pracownicy tego działu nieustannie walczą o doskonałość we wszystkich obszarach, od zarządzania przepływem informacji w firmie po planowanie relacji między dostawcami oraz zarządzanie magazynami i transportem.
/

- siedziba

http://www.wearesephora.pl/Witamy/Powitanie.sls
/Witamy/Powitanie
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetHomePl.sls
/Witamy/GetHomePl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetPagesPl.sls
/Witamy/GetPagesPl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/Strona.sls
/Witamy/Strona
http://www.wearesephora.pl/Witamy/JoinTheCommunity.sls
/Witamy/JoinTheCommunity
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetCommunity.sls
/Witamy/GetCommunity
Join the Community
Powitanie