Historia z Tobą w roli głównej

Efekt końcowy każdej przygody zależy od ciebie. Jest to także prawdą, jeśli chodzi o przygodę w Sephora - nie ma dwóch takich samych ścieżek kariery zmierzających w tym samym kierunku. Jeżeli widzisz siebie przyjmującego wyzwania i mierzącego się z nowymi sytuacjami - spotkamy się. Wyjdziemy ci naprzeciw z możliwościami rozwoju i osobistego wzrostu. A więc gdzie chcesz dotrzeć na fali swojej przygody?

Mobilność w świecie Sephora

Mobilność to jedno z naszych ulubionych słów. Zapytaj Marie-Christine Marchives, która zaczęła jako Konsultant, a teraz pracuje jako Dyrektor Generalny na Francję. W Sephora mobilność oznacza poruszanie się w wielu ciekawych kierunkach: parcie do przodu, dążenie do perfekcji i zdobywanie nowych umiejętności by wykonywać swoją pracę albo zdobyć inną; zagraczniczne podróże do ponad 29 krajów w obrębie społeczności Sephora; "przenosiny" do innego sektora biznesowego w obrębie luksusowej LVMH Group.

Philippe P.
EMEA Dyrektor ds. kreowania konceptu wewnętrznego
W Sephora, musisz wiedzieć jak generować, zarządzać i wzmacniać swoje pomysły.

Grasz aktywną rolę!

Jak piąć się po szczeblach kariery w Sephora? Grając aktywną rolę. Podejmując ryzyko i odważne decyzje. Uważamy, że nawet jeżeli popełnisz błąd, wyciągasz z niego wnioski i zyskujesz dzięki nowemu doświadczeniu. Będziesz łatwiej szedł naprzód, jeżeli inni będą iść z tobą: wspieramy ludzi, którzy potrafią motywować i dzielić się sukcesem. Tych, którzy budują trwałe relacje ze współpracownikami i partnerami. Kiedy rozwijamy się jako jednostki, rozwija się z nami społeczeństwo Sephora.

Możliwości rozwoju

Cele. Wyzwania. Rezultaty. Twoja ścieżka kariery w Sephora zapewnia ci wiele możliwości rozwoju: od wyzwań dnia codziennego po międzynarodowe konkursy i specjalistyczne szkolenia. Doświadczenia, które dają satysfakcję zarówno na zawodowym polu, jak i czysto osobistym. Jesteśmy dla ciebie, by wspierać twój talent i pomagać ci wykorzystywać nadażające się okazje rozwoju.

Pozostaje jedno pytanie: czy jesteś gotowy by podjąć wyzwanie?


 

http://www.wearesephora.pl/Witamy/Powitanie.sls
/Witamy/Powitanie
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetHomePl.sls
/Witamy/GetHomePl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetPagesPl.sls
/Witamy/GetPagesPl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/Strona.sls
/Witamy/Strona
http://www.wearesephora.pl/Witamy/JoinTheCommunity.sls
/Witamy/JoinTheCommunity
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetCommunity.sls
/Witamy/GetCommunity
Join the Community
Powitanie