Inteligentne piękno

Pasja piękna

Zwolennicy nowych mód. Bystrzy obserwatorzy. Nasi Konsultanci zaczynali od bycia zapalonymi klientami. Tak jak ty, spędzali długie godziny na testowaniu produktów i metod, kolorów i styli. Ta pasja do piękna, do pomagania drugiemu człowiekowi odkryła w nich to, co najlepsze. Jest też esencją pracy każdego Konsultanta Sephora.

Odpowiednia porada

W kwestii tysięcy olśniewających produktów Sephora i międzynarodowych marek nasi klienci polegają na nas. A my jesteśmy szczęśliwi, że możemy im pomóc. Jesteśmy wyczuleni na detale i mamy poczucie, że każdy klient zasługuje na uwagę. Służymy indywidualną poradą i sugestiami, lekcjami makijażu i kosmetycznych zabiegów. Nasi klienci otrzymują od nas obiektywne wskazówki, dzięki którym potrafią wydobyć ukryte w nich piękno.

Wolność dla wszystkich

Kiedy przekroczysz progi Sephora, znajdziesz się w niezwykłym świecie, w miejscu, gdzie serce bije szybciej, a nowe możliwości same cię znajdują. Bycie wolnym, by odkrywać nowe szanse to sedno pracy w Sephora. I nie chodzi tu tylko o wolność klientów - mają ją również nasi Konsultanci. W Sephora zachęcamy naszych Konsultantów do otwartego wyrażania swoich opinii, bo uważamy, że są one cenne.

Po prostu w zasięgu

Konsultanci Sephora nigdy nie są natrętni, ale zawsze w zasięgu ręki - by wysłuchać, zrozumieć i służyć informacją. W kwestii piękna i urody ludzie sami potrafią podejmować decyzje. Potrzebują jedynie eksperckiej porady.


 

http://www.wearesephora.pl/Witamy/Powitanie.sls
/Witamy/Powitanie
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetHomePl.sls
/Witamy/GetHomePl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetPagesPl.sls
/Witamy/GetPagesPl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/Strona.sls
/Witamy/Strona
http://www.wearesephora.pl/Witamy/JoinTheCommunity.sls
/Witamy/JoinTheCommunity
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetCommunity.sls
/Witamy/GetCommunity
Join the Community
Powitanie