Styl Sephora

Otwarty umysł. Duch współpracy. Bezpośrednie podejście. Ekspercka wizja. Wejdź w Sephora Attitude.

Poczucie wspólnoty

Integracja. Po to, by zrobić miejsce innym i pomóc im.

Współpraca. Tylko przez wspólną pracę osiągamy nasze cele.

Wsparcie. Rozmowa, słuchanie tego, co współpracownicy mają do powiedzenia. Świadomość tego, że kiedy dbasz o innych  w tym samym stopniu co o siebie, budujesz silną wspólnotę, zespół.

Razem jesteśmy częścią czegoś większego niż tylko "ja".

Wolność słowa

Tu, w Sephora, myślimy bez ograniczeń, mówimy bez ogródek i zachowujemy się otwarcie. Każdego dnia i z każdym komunikujemy się prosto i bezpośrednio. Przejrzystość definiuje nasze relacje z innymi. Bierzemy odpowiedzialność za nasze decyzje i przyznajemy się do błędów. To jedyny właściwy sposób zbudowania relacji opartych na zaufaniu: z partnerami, współpracownikami i klientami. No i sposób na budowanie lepszej Sephora.

Laetitia R.
Dyrektor ds. reklamy i PR
Sephora pyta swoich pracowników, czy chą być małym przedsiębiorcą? Jeśli chcesz, możesz. Ponieważ zmiany następują szybko, wymagane jest duże tempo, wspólne działania, przekonanie o tym, iż naprawdę chce się robić, to co się robi, a na koniec, jak w drużynie piłki nożnej lub rugby, jest to wygrana całego zespołu!

Jakość dla Klientów

W Sephora każdego dnia wykraczamy poza to, czego się od nas  oczekuje, by dostarczyć naszym klientom niezapomniane wrażenia. Wszystko, co robimy zaczyna się właśnie od tego. Dlatego właśnie dzielimy się doświadczeniem i wiedzą. Pomagamy współpracownikom i partnerom, by mogli się rozwijać i wzrastać. I zaskakiwać klientów swoją wnikliwością. Staramy się dostrzegać to, czego inni nie zauważają. Ale - koniec końców - wszystkie nasze dążenia i poszukiwania sprowadzają się do jednego. Do naszych klientów. Do dbania o nich - o to właśnie chodzi w Sephora Attitude.

 

http://www.wearesephora.pl/Witamy/Powitanie.sls
/Witamy/Powitanie
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetHomePl.sls
/Witamy/GetHomePl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetPagesPl.sls
/Witamy/GetPagesPl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/Strona.sls
/Witamy/Strona
http://www.wearesephora.pl/Witamy/JoinTheCommunity.sls
/Witamy/JoinTheCommunity
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetCommunity.sls
/Witamy/GetCommunity
Join the Community
Powitanie