Nasz sposób na pracę

Każdy dzień w Sephora to przygoda. A każda przygoda musi być warta podjęcia wysiłku. Społeczność, kreatywność, energia i radość.

Nasza wspólna kreatywność

Bycie częścią grupy nie jest podążaniem za tłumem. Wręcz przeciwnie. Społeczność jest najsilniejsza, gdy składa się z wielu punktów widzenia. Tak postrzegamy indywidualność i ją cenimy - świeżość myśli i niestandardowe pomysły. Liczy się kreatywne podejście każdego z nas. To pozwala nam niestandardowo zachwycać się markami, wyśnić nowe produkty lub tworzyć niewiarygodną obsługę naszych klientów. W Sephora, twoja osobowość jest kluczową częścią naszej organizacji.

Alice C.
Kierownik perfumerii
W moim odczuciu, Sephora ma duszę wojownika, co oznacza ciągłą walkę o to, aby być najlepszym, dbanie o swój "oddział wojska" i respektowanie fundamentalnych zasad.

Smak wyzwań

Pomimo naszego ogromnego sukcesu, nie spoczywamy na laurach. Nawet nie siadamy, ani na chwilę! Ciągle jesteśmy "na nogach", aby każdego dnia podejmować nowe wyzwania. Jesteśmy przedsiębiorczy i wykonujemy pierwszy krok do realizacji naszych własnych idei. Nie boimy się decyzji i działania. Jesteśmy praktyczni: wykonujemy swoją pracę szybko w odpowiednim czasie, mając ku temu odpowiednie zasoby. Nie działamy jednak za wszelką cenę, choć lubimy być elastyczni, zastanawiając się każdego dnia, co możemy zrobić jeszcze lepiej następnym razem?

Radość dla wszystkich

Wspólna praca to przyjemność. W Sephora bawimy się naszą pracą, tworząc radosne i atrakcyjne miejsce pracy. Znajdujemy w tym pełnię siebie, a humor definiuje nasze wszelkie założenia, nawet te biznesowe. Ponieważ pracujemy ciężko, uważamy, iż ważnym jest, aby czerpać przyjemność i dumę z tego co robimy każdego dnia. W rezultacie, nasi klienci czują nasze zadowolenie.


 

http://www.wearesephora.pl/Witamy/Powitanie.sls
/Witamy/Powitanie
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetHomePl.sls
/Witamy/GetHomePl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetPagesPl.sls
/Witamy/GetPagesPl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/Strona.sls
/Witamy/Strona
http://www.wearesephora.pl/Witamy/JoinTheCommunity.sls
/Witamy/JoinTheCommunity
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetCommunity.sls
/Witamy/GetCommunity
Join the Community
Powitanie