Sephora i Ty

Bakcyl Sephora

Mówi się u nas, że ktoś połknął bakcyla Sephora. Symptomy są widoczne gołym okiem: prawdziwa pasja dla piękna, uwaga skupiona na klientach i ogromne pragnienie, by wydobyć piękno ukryte w każdym człowieku. A skutki? Zapytaj naszych pracowników. Powiedzą ci, że kiedy już go złapiesz, nic nie będzie takie samo!

Osobowość, nie tylko CV

Uważamy, że talent często wykracza poza ramy kwalifikacji, wieku, płci czy pochodzenia. Dlatego właśnie staramy się patrzeć poza CV i odkryć kim naprawdę jesteś. Patrzymy na to, czy dbasz o klientów i wykazujesz prawdziwe zainteresowanie pielęgnacją skóry, perfumami i kosmetykami do makijażu. Na to, czy wykazujesz inicjatywę, pasję i odwagę. Na to, czy jesteś osobą energiczną z pozytywnym nastawieniem do świata. Jeżeli tak, a do tego umiesz pracować w grupie, chcemy cię w naszej drużynie!

Stawanie się częścią Sephora

Od pierwszych szkoleń po awanse - wspieramy twój każdy krok na ścieżce kariery Sephora. Nieważne czy pracujesz w głównej siedzibie czy w perfurmeriach, jeżeli masz talent - zostanie on zauważony i odpowiednio pokierowany. Szkolenia  i programy rozwoju. Wewnętrzne konkursy. Codzienne wyzwania. Zmotywowani pracownicy dostają wiele okazji, by iść naprzód, zarówno w sferze zawodowej, jak i w rozwoju osobistym.


 

http://www.wearesephora.pl/Witamy/Powitanie.sls
/Witamy/Powitanie
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetHomePl.sls
/Witamy/GetHomePl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetPagesPl.sls
/Witamy/GetPagesPl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/Strona.sls
/Witamy/Strona
http://www.wearesephora.pl/Witamy/JoinTheCommunity.sls
/Witamy/JoinTheCommunity
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetCommunity.sls
/Witamy/GetCommunity
Join the Community
Powitanie