Twoja przygoda z Sephora

Jesteś zainteresowany dołączeniem do jednej z drużyn Sephora? Możesz się założyć, że po drodze natkniesz się na mnóstwo nauki, wyzwań i szans rozwoju. Gotowy? Tu zaczyna się twoja przygoda z Sephora.

Przygodę czas zacząć!

Zanim rozpoczniesz swoją przygodę z Sephora, powinieneś zebrać informacje i narzędzia niezbędne ci do tego, by odnieść sukces. Po części oznacza to przyswojenie wiedzy z zakresu pielęgnacji urody i naszych produktów, ale również informacji na temat naszych wartości i sposobów pracy. Należą do nich:  Sephora Management Style (SMS) - dynamiczne zasady, które kierują naszym unikalnym podejściem menagerskim?, a także Sephora Attitude – sposób sprzedaży nastawiony na klienta, który daje nam przewagę nad konkurencją. 

Przecieraj szlaki wraz z innymi

Kiedy dołączysz do Sephora, staniesz się częścią jej społeczności. Poznasz wszystkie niesamowite osobowości, dzięki którym nasza perfumeria zyskuje swój blask. Czy to w perfumeriach, czy w siedzibie głównej, będziesz miał okazję spotkać współpracowników, menadżerów i inne kluczowe postaci, które wesprą cię w twojej przygodzie z Sephora. To dobry czas, by nawiązać swoją sieć kontaktów, poszerzyć znajomości, które pomogą ci w przemierzaniu twojej ścieżki kariery.

Pragnienie wiedzy

W czasie stawiania swoich pierwszych kroków w Sephora, przejdziesz solidne szkolenie praktyczne  w zakresie metod, technik i produktów Sephora. Od pierwszych zmagań z praktycznymi aspektami pracy w Sephora, po specjalne seminaria na Uniwersytecie Sephora, na których będziesz zgłębiać wiedzę  - nasz program wprowadzenia zapewni ci wiedzę i umięjętności niezbędne do doskonałego wykonywnia twojej pracy. Jeżeli pracujesz w perfumerii, zostaniesz przeszkolony w zakresie trzech linii produktów - perfum, kosmetyków do makijażu i kosmetyków do pielęgnacji skóry  - tak, by zostać ekspertem w kwestii urody - Konsultantem. Przejdziesz także szkolenie dotyczące handlu, relacji z klientem oraz typowych technik sprzedaży w Sephora. Specjaliści (Kierownicy Sali Sprzedaży) oraz Kierownicy Perfumerii również otrzymują kompletne szkolenie w dziedzinie sprzedaży i zarządzania.

Szkolenie

Jeżeli masz talent, w Sephora szybko zostanie on odkryty. Pomożemy ci go rozwinąć poprzez znakomite szkolenia i codzienne wyzwania, które pogłębią twoje umiejętności i zbudują twoją pewność siebie. Przygotuj się na rozwój. Przygotuj się na bycie Sephora!

Szkolenie - Rozwój

Organizujemy nasze szkolenie we współpracy z LVMH i profesjonalną kadrą szkoleniową. Sephora stosuje pełną strategię ciągłego pogłębiania wiedzy, dzięki której twój talent będzie rozwijał się tak, by sprostać oczekiwaniom światowego rynku kosmetycznego. Szkolenia w  Sephora są rozpoznawalnym znakiem jakości, który nas wyróżnia, nawet z własną, wydzieloną uczelnią - Sephora Univeristy.Szkolenie - Doradcy Piękna

Żeby stać się Konsultantem w Sephora, będziesz musiał przejść tzw. Sephora Attitude, czyli unikatową techikę sprzedaży, której główną zasadą jest nastawienie na klienta. Oczywiście, nasi Konsultanci również otrzymują specjalistyczne szkolenia w kwestii urody! Nauka o pielęgnacji skóry, technikach makijażu oraz kreowaniu zapachu - wszystko to jest niezbędne, byś osiągnął mistrzostwo w makijażu i zapewenił klientom fachową i rzetelną pomoc, która jest naszym znakiem firmowym.

Szkolenie - Kierownicy

Kierownicy Perfumerii i Specjaliści otrzymują solidne szkolenie osobiste w metodzie zarządzania Sephora: jak efektywnie prowadzić perfumerię i wypełniać założenia sprzedaży; jak właściwie zarządzać kadrą - od technik motywacyjnych po rozwiązywanie konfliktów i rozwój zawodowy. Nauczymy cię również zawodowych strategii i technik (szkolenie w dziedzinie wystąpień publicznych, SAP w zarządzaniu przepływem produktu), dzięki którym jesteśmy silną marką na rynku.

Szkolenie - Siedziba

W siedzibie służymy pomocą naszym pracownikom w ich osobistym rozwoju, tak by ich wzrastające zdolności i doświadczenie szły w parze z ich ambicjami i planami na przyszłość. Taki sposób szkolenia jest adaptowany do indywidualnych potrzeb, ale również do strategii biznesowych Sephora, nowych trendów i postępu. Co to oznacza? Nie stoimy w miejscu, a ty razem z nami!


 

http://www.wearesephora.pl/Witamy/Powitanie.sls
/Witamy/Powitanie
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetHomePl.sls
/Witamy/GetHomePl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetPagesPl.sls
/Witamy/GetPagesPl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/Strona.sls
/Witamy/Strona
http://www.wearesephora.pl/Witamy/JoinTheCommunity.sls
/Witamy/JoinTheCommunity
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetCommunity.sls
/Witamy/GetCommunity
Join the Community
Powitanie