Uniwersytet Sephora

Uniwersytet Sephora działa w trzech różnych światowych metropoliach (Paryż, Szanghaj i San Francisco) i jest wyjątkowym miejscem, w którym odbywają się szkolenia pracowników z całego świata. Uniwersytet Sephora to także marka rozpoznawalna na arenie międzynarodowej, dzięki wysokiej jakości szkoleniom, które się tam odbywają. Naszą ambicją jest przekształcenie każdego pracownika w prawdziwego Ambasadora Marki i prowadzenie go po ścieżce kariery.


W eleganckiej posiadłości w samym sercu Paryża, Uniwersytet Sephora wita na szkoleniach specjalizacyjnych, francuskich i międzynarodowych pracowników z Siedziby i Perfumerii. W Białym Pokoju odbywają się kursy dotyczące pielęgnacji skóry, Kolorowy Pokój to miejsce szkoleń z zakresu makijażu, natomiast Czarny Pokój to królestwo perfum.

Poza szkoleniami w  zakresie pielęgnacji urody, Uniwersytet Sephora oferuje kursy w zakresie Sephora Attitude, czyli wyjątkowej postawie, dzięki której Sephora zyskuje miano nowatorskiego lidera w  pielęgnacji urody. Marki partnerskie również organizują kursy specjalistyczne.
Uniwersytet Sephora to także miejsce szkoleń kadry kierowniczej. Zaspokajanie indywidualnych potrzeb kierowniczych jest dla nas niezwykle ważne, tak samo jak zaznajomienie naszej kadry z międzynarodową strategią firmy. W tym celu, Sephora opiera programy swoich szkoleń na współpracy z LVMH oraz wysoko cenionymi międzynarodowymi firmami.


 

http://www.wearesephora.pl/Witamy/Powitanie.sls
/Witamy/Powitanie
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetHomePl.sls
/Witamy/GetHomePl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetPagesPl.sls
/Witamy/GetPagesPl
http://www.wearesephora.pl/Witamy/Strona.sls
/Witamy/Strona
http://www.wearesephora.pl/Witamy/JoinTheCommunity.sls
/Witamy/JoinTheCommunity
http://www.wearesephora.pl/Witamy/GetCommunity.sls
/Witamy/GetCommunity
Join the Community
Powitanie